Zamów swoją spersonalizowaną kierownicę od HD-Customs

Idealnie dopasowana w każdym calu
Odpowiednio skonfigurowana, pozwoli na swobodne manewrowanie i pewny chwyt. Z nami możesz dostosować praktycznie każdy element swojego wymarzonego steru.
Niezwykła starannośc wykonania
Wszystkie nasze kierownice tworzone są z najwyższej jakości materiałów a samo szycie jest wyjątkowo precyzyjne.
Całkiem nowy kształt
Kształt jest projektowany w 3D i wykonany z idealną symetrią z materiałów o właściwościach identycznych jak oryginalne. Oryginalny również pozostaje wewnętrzny wieniec, co ma znaczenie homologacyjne.
Wybór kolorów
Gama kolorów nici i pasków jest bardzo szeroka. Daj nam znać o czym marzysz.

Każdy kierowca powinien odczuwać komfort oraz radość w trakcie jazdy samochodem. Kluczem jest odpowiednio skonfigurowana kierownica, która pozwoli między innymi na swobodne manewrowanie i pewny chwyt. Z nami możesz dostosować praktycznie każdy element swojego wymarzonego steru. Kształt jest projektowany w 3D i wykonany z idealną symetrią z materiałów o właściwościach identycznych jak oryginalne. Oryginalny również pozostaje wewnętrzny wieniec, co ma znaczenie homologacyjne. Wszystkie nasze kierownice tworzone są z najwyższej jakości materiałów a samo szycie jest wyjątkowo precyzyjne.

Chodzą słuchy, że kierownice od HD-Customs dodają kilku koni mechanicznych, a ta stworzona dla Ciebie z pewnością doda też prestiżu wnętrzu twojego Mustanga. 

Daj nam znać o czym marzysz

Wybierz swój pojazd oraz rocznik i dowiedz się wiecej

kierownice - Opinie HD-Customs

Zajrzyj na nasz fanpage i poznaj nas bliżej:

www.facebook.com/hdcustomspl