kierownica ford Mustang 2010-2014

Każdy kierowca powinien odczuwać komfort oraz radość w trakcie jazdy samochodem. Kluczem jest odpowiednio skonfigurowana kierownica, która pozwoli między innymi na swobodne manewrowanie i pewny chwyt. Z nami możesz dostosować praktycznie każdy element swojego wymarzonego steru.  Kształt jest projektowany w 3D i wykonany z idealną symetrią z materiałów o właściwościach identycznych jak oryginalne. Oryginalny również pozostaje wewnętrzny wieniec, co ma znaczenie homologacyjne. Wszystkie nasze kierownice tworzone są z najwyższej jakości materiałów a samo szycie jest wyjątkowo precyzyjne.

Chodzą słuchy, że kierownice od HD-Customs dodają kilku koni mechanicznych, a ta stworzona dla Ciebie z pewnością doda też prestiżu wnętrzu twojego Mustanga. 

Daj nam znać o czym marzysz

♦♦♦

1. Wybierz kształT:

Wersja pogrubiona

Wersja klasyczna

2. dobierz materiał w odpowiedniej konfiguracji:

Alcantara multilayer – oryginalna alcantara najwyższej  jakości na rynku, wykorzystywana w pojazdach topowych marek jak Lamborghini. Opracowana i przeznaczona do wykorzystania w kierownicach. Bardzo trwała, estetyczna i łatwa w czyszczeniu.

Alcantara Multilayer
Skóra perforowana

Skóra perforowana – skórę poddaje się perforacji w celu zachowania możliwości jej oddychania. Dzięki temu wilgoć jest lepiej odprowadzana.

Skóra gładka – skóra naturalna jest najbardziej trwałym materiałem. gwarantuje stabilizację rąk i zapewnia dobry chwyt. Zwiększa komfort w trakcie jazdy.

Gładka skóra

3. Wybierz kolor nici oraz paska centrującego (opcjonalnie):

Nici – Wybór koloru nici jest praktycznie nieograniczony. Nawet jeśli nie posiadamy aktualnie tego czego szukasz, postaramy się uzupełnić kolekcję, tylko daj nam znać czego dokładnie potrzebujesz

Paski centrujące – posiadamy kolory podstawowe oraz w większości spójne z kolorystyką Mustangów (przeszycia, karoseria).

Można również zrobić mix kilku kolorów. Szycie składa się z trzech odcinków nici. Dwie wszyte maszynowo wzdłóż krawędzi przy łaczeniu, oraz trzeci łączący dwie pozostałe – szyty ręcznie

4. Uzupełnij informacje i złóż zamowienie:

Gdy już wybierzesz swoją konfigurację, podziel się z nami swoimi pomyslami i wypełnij poniższy formularz. Daj nam również znać, czy wymienisz kierownicę własnoręcznie, czy zawitasz u nas na montaż, który jest oczywiście gratis – wspólnie wybierzemy odpowiedni termin.

Cena kierownicy to 1500zł na wymianę. Oznacza to, że po otrzymaniu nowej kierownicy, dotychczasową zwracasz nam. Dzięki temu od razu możesz śmigać swoim szykownym Mustangiem a niepotrzebne części nie będą zalegać w garażu.

Zainwestuj w swój komfort  i dołącz do grona zadowolonych klientów z całego świata