Modyfikacje

Dostosowanie lamp do norm Europejskich to jedna z pierwszych rzeczy jaką piewien zrobić nowy posiadacz Amerykańskiego samochodu. By pojazd mógł być legalnie użytkowany na naszych drogach, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kolor kierunkowskazów oraz światło przeciwmgielne. 

Zajmujemy się profesjonalną modyfikacją lamp do pojazdów amerykańskich od ponad 20 lat, a nasze praca zyskała uznanie niemal na całym świecie. Zdobyte doświadczenie, pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wykonania, w oparciu o najlepsze komponenty.  Nasze przeróbki wyznaczyły trendy będąc pierwszymi takimi na rynku.

Dostosowujemy światła do norm Europejskich, rozświetlamy nieświecące elementy, tworzymy asymetryczność reflektorów, spełniamy marzenia i wymagania naszych klientów realizując pomysły niestandardowe.

Modyfikacja na diodach full LED jest robiona  z zachowaniem wszystkich wyliczeń obciążeń i przekrojów przewodów. Wszelkie dorobione elementy instalacji posiadają bezpieczniki, dzięki czemu nie ma możliwości uszkodzenia/spalenia sterowników SJB czy BCM.

♦♦♦

Naprawa / regeneracja

Zajmujemy się również naprawą wszelkiego rodzaju uszkodzeń lamp. Przywracamy życie naprawdę ciężkim przypadkom. Przy modyfikacji oświetlenia na wersje EU – na naprawę dajemy solidne rabaty

♦♦♦

Ubytki
uszczerbienia
ułamane elementy
Polerowanie powierzchni
nieświecące elementy

przyciemnianie

Dodatkowo każdą lampę można dowolnie przyciemnić. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i zainspiruj się

♦♦♦

Mustang lampy przyciemniane
Lampy przednie przyciemnianie
Lampy Mustang dymione

inne opcje

Podłączanie lamp

Podłączamy lampy Europejskie do samochodów Amerykańskich i odwrotnie

Asymertyczność

Tworzymy i powiekszamy asymetryczność w reflektorach oraz dokonujemy zmian z wersji Angielskiej na EU i odwrotnie